VERSELE-LAGA Complete Cuni Junior pro králíky 1kg

Kód: 96080
225 Kč / ks
Skladem

Kompletní a chutné krmivo plné vitamínů, omega mastných kyselin a zeleniny z extrudovaných pelet pro zajištění správného fungování imunitního systému, péče o chrup, zdravou střevní mikroflóru a redukci ideální váhy pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Prvotřídní granulované krmivo pro mladé zakrslé králíčky. Cuni Junior Complete je 100% extrudované jednosložkové krmivo s vysokým obsahem bílkovin, určené pro mladé králíky do 6 až 8 měsíců věku. Podporují trávení a tím správný růst a vyváženou střevní mikroflóru.

Složení:
vedlejší produkty rostlinného původu (35% vojtěška), rostlinné bílkovinné extrakty, semena (2% lněné semeno), minerální látky, fruktooligosacharidy (0,3%), aksamitník, juka.

Doplňkové látky/kg:
Nutriční doplňkové látky: Vitamín A 12000 MJ, vitamín D3 1400 MJ, vitamín E 95 mg, vitamín C 100 mg, E1 (železo) 120 mg, E2 (jód) 2,5 mg, E4 (měď) 12 mg, E5 (mangan) 90 mg, E6 (zinek) 84 mg, E8 (selen) 0,24 mg; Antioxidanty.

Balení: 2x 500g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

PROVOZ VÁNOCE 2025
 
U některých objednávek může dojít ke zpoždění z důsledku velkého náporu objednávek, děkujeme za pochopení.
 
Objednávky přijaté do 17.12. do 18hod. - garance doručení do vánoc
Objednávky přijaté po 17.12. - expedice dle pořadí, bez garance doručení do vánoc
Poslední expedice objednávek 23.12. 2025
24.12. - 29.12. - eshop uzavřen  /  30.12. - postupné vychystávání objednávek
 
Krásné prožití vánočních svátků Vám přeje
váš obchod Profigranulka.cz