Obojek Visio Light LED USB nabíjecí oranžový 65cm KARLIE - lze upravit velikost

Kód: 95977
Tip
Značka: Karlie
439 Kč / ks
Skladem

VISIO Light LED Longhair byl speciálně vyvinut pro bezpečnost vašeho dlouhosrstého psa v období tmy. Může být provozován s blikajícím a trvalým světlem a zaujme velmi dobrou intenzitou světla a barev. Díky plochému širokému provedení dosedá na srst psa a nemizí pod ní. To znamená, že pes je dobře viditelný i na větší vzdálenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

VISIO Light LED Longhair byl speciálně vyvinut pro bezpečnost vašeho dlouhosrstého psa v období tmy. Může být provozován s blikajícím a trvalým světlem a zaujme velmi dobrou intenzitou světla a barev. Díky plochému širokému provedení dosedá na srst psa a nemizí pod ní. To znamená, že pes je dobře viditelný i na větší vzdálenosti. Relativní viditelnost je asi 500 metrů v závislosti na úrovni nabití baterie a místních podmínkách. Světelná trubice z pružného silikonu je lehká, měkká a lze ji individuálně zkrátit na velikost krku psa (pro velikosti krku od 20 do 65 cm). Díky použitým vysoce kvalitním materiálům je lehký obojek robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům.

 Nejsou potřeba žádné baterie. Zařízení lze pohodlně nabíjet pomocí USB kabelu (např. na PC/notebooku). Při trvalém svícení je doba svícení cca 1,5 hodiny, při blikání cca 2 hodiny. Baterie se nabije za cca 1,5 až 2 hodiny.

 Délka: 65cm - lze upravit/zkrátit na velikost krku psa od 20cm do 65cm

Šířka: 2,5cm

Barva: oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: