VITAR Veterinae GasterON 28g

Kód: 28798
389 Kč / ks
Skladem

Komplex probiotických bakterií s vlákninou. Posílení a stabilizace střevní mikroflóry při akutních i chronických průjmech, při léčbě antibiotiky, odčervení, vakcinaci, po úrazech a operacích, při stresové zátěži. Výrobek obsahuje kombinaci 4 probiotických kmenů a prebiotik ve formě fruktooligosacharidů

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

GasterON SYMBIO Probiotika a Prebiotika (vláknina)

Komplex probiotických bakterií s vlákninou

Sypká směs aktivních látek

 Posílení a stabilizace střevní mikroflóry při akutních i chronických průjmech, při léčbě antibiotiky, odčervení, vakcinaci, po úrazech a operacích, při stresové zátěži. Výrobek obsahuje kombinaci 4 probiotických kmenů a prebiotik ve formě fruktooligosacharidů, u kterých je znám vzájemný synergický účinek. Spojují se tak pozitivní vlastnosti obsažených látek pro přirozenou rovnováhu trávicího a imunitního systému.

 Probiotika jsou ve výrobku obsažena v množství 1,5 miliardy v kombinaci Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus plantarum a Lactobacillus rhamnosus.

 Prebiotika jsou zastoupena ve formě fruktooligosacharidů FOS. Fruktooligosacharidy GOFOS TM je ve vodě rozpustná vláknina, která vyživuje a podporuje růst prospěšných střevních bakterií.

Aktivní složky ve 280 mg (1 odměrka/dávka)

4 probiotické kmeny - 1,5 miliardy:

  • Bacillus coagullans

  • Lactobacillus acidophillus

  • Lactobacillus plantarum

  • Lactobacillus rhamnonus

  • Fruktooligosacharidy FOS - 156,6 mg

Složení: směs probiotických kmenů (Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans), FOS_fruktooligosacharidy (vláknina z cukrové řepy), oxid křemičitý (sušidlo)

Doporučené dávkování:

malá a střední plemena psů do 20kg       1 odměrka denně

střední a velká plemena psů 20-40kg      1 – 2 odměrky denně

velká a obří plemena psů 40-60kg            2 odměrky denně

Návod k použití:

Nejvhodnější je podávat spolu s krmivem nebo rozmíchané ve vodě pro podporu imunity a trávení. Podávejte v tříměsíčních kúrách s měsíčními přestávkami. V případě akutního průjmu můžete zdvojnásobit dávku.

Při užívání antibiotik nebo poruchách trávení (průjem, zácpa, nadýmání, plynatost) podávejte minimálně po dobu 21 dní. Probiotika podávejte min. 2 hod. před užitím antibiotik.

 
 

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem: 393-22/C

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 17.03.2024
Kocour (4 letý britský) dostal tato probiotika jak v granulích tak v tvarohu (dle doporučeni výrobce), oboje normálně jinak bašti a tentokrát pouze k tomu pricichnul a odmítl sníst. Vyhozené peníze. Koupila jsem mu to kvůli aplikaci výrobku na odčervení a prevenci proti blechám (kde na výrobku psali že po aplikaci doporučuji nasadit probiotika).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: