Odstoupení od kupní smlouvy/reklamace/Výměna zboží

62

Nevyhovující zboží zakoupené prostřednictvím internetu můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, popřípadě vyměnit za jiné zboží

Jak postupovat při VRÁCENÍ/REKLAMACI zboží:

 1. Zašlete informaci o vrácení zboží na email: info@profigranulka.cz 
 2. Vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy nebo reklamaci. (Zašlete spolu se zbožím nebo scan dokumentu spolu s informací o vrácení - ke stažení níže)
 3. Vrácené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. K výrobku přiložte (nebo odešlete na náš email) kopii faktury, požadavek na odstoupení od kupní smlouvy a číslo vašeho bankovního účtu. Přiložené dokumenty usnadní identifikaci výrobku a pomohou k rychlému vyřízení vašeho požadavku. 
 4. Zásilky můžete vracet přes:
  • Česká pošta: využijte službu „balík do ruky“, tato služba zahrnuje pojištění do 50 000 Kč. Zboží do 2 kg můžete zaslat doporučeným balíkem, maximální výše pojištění zásilky je 880 Kč.
  • Zasilkovna: zásilku podejte na kterémkoliv výdejním místě zásilkovny s podacím kódem: 94580244 . Částka za dopravné v dané výší objednávky, bude vyúčtována odesilateli v dobropise za vrácené zboží a jeho následné vyúčtování. 
  • Osobně na prodejně: Profigranulka, Brandlova 1640/2, Praha, 149 00 (otevírací doba ZDE)
 5. Zboží uveďte pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
 6. Zboží nezasílejte zpět na dobírku, zásilka bude odmítnuta.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů nevzniká právo v případě zakoupení zboží v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (IČ).

 

Kompletní podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy naleznete v 5. bodu Obchodních podmínek (VOP).

 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ:

Formulář pro ODSTOUPENÍ SPOTŘEBITELE OD SMLOUVY/VÝMĚNA ZBOŽÍ v zákonné lhůtě 14 dní.doc

Formulář pro ODSTOUPENÍ SPOTŘEBITELE OD SMLOUVY/VÝMĚNA ZBOŽÍ v zákonné lhůtě 14 dní. pdf

Formulář pro REKLAMACI VÝROBKU.pdf