GIMPET SHINYCAT KUŘE+KRAB 2 X 70 G

Kód: 8220
68 Kč / ks
Expedujeme do 2dnů

Doplňkové mokré krmivo Gimpet ShinyCat je ideální volbou pro ty kočičky, které si rády pochutnají na kvalitním, chutném a šťavnatém masíčku. Kombinace vysokého obsahu kuřecího a krabího masíčka potěší i ty nejrozmlsanější kočičky a navíc podpoří správnou činnost jejich organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Když chcete potěšit chuťové pohárky vaší kočičky, nemusíte nutně kupovat drahé a leckdy ne zrovna zdravé pamlsky. Stačí jednoduše kromě granulek sem tam naservírovat i lahodné kousky masíčka, které z běžné stravovací rutiny udělají hostinu v tom pravém slova smyslu. Když navíc vyberete kvalitní krmivo, dopřejete potěšení nejen zhýčkanému kočičímu jazýčku, ale také organismu vaší malé umňoukané šelmičky. Jedině kvalitní a vyvážená strava totiž zajistí, že vaše kočička prožije dlouhý, zdravý a spokojený život.

Doplňkové mokré krmivo Gimpet ShinyCat je ideální volbou pro ty kočičky, které si rády pochutnají na kvalitním, chutném a šťavnatém masíčku. Kombinace vysokého obsahu kuřecího a krabího masíčka potěší i ty nejrozmlsanější kočičky a navíc podpoří správnou činnost jejich organismu. Kuřecí maso je bohaté na kvalitní živočišné bílkoviny, které jsou základní stavební složkou všech buněk v organismu a podporují nejen tvorbu, hojení a dorůstání tkání, ale pomáhají také s udržením svalové hmoty. Kuřecí masíčko a maso z kraba také obsahuje důležité nenasycené omega mastné kyseliny, které podporují nejen správnou činnost mozku a nervového systému, ale přispívají také ke zdravé kůži a krásnému, lesklému a hebkému kožíšku. Součástí složení je i rýže, která je z imunologického hlediska nejlépe přijímanou potravinou, dodává tělu potřebnou energii a díky obsahu vlákniny také podporuje správnou funkci zažívacího ústrojí a přispívá ke zdravé střevní mikroflóře.

Všechny suroviny jsou vařené ve vodě a díky tomu zajišťují snadnou stravitelnost i pro kočičky, které mají citlivější zažívání. Vysoká 86 % vlhkost krmiva pak přispívá k přirozené hydrataci organismu a podporuje tak správnou činnost ledvin a močového ústrojí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: