Pochoutka TRIXIE seno lisované s červenou řepou a pastinákem (200g) 100% přírodní pamlsek pro hlodavce

Kód: 9498
129 Kč / ks
Expedujeme do 3dnů

Natur Snack - přírodní váleček ze sena s červenou řepou a pastiňákem pro hlodavce je čistě přírodní doplňkové krmivo ke zpestření a doplnění stravy. Váleček je fixován konopnou šňůrkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis 

Natur Snack - přírodní váleček ze sena s červenou řepou a pastiňákem pro hlodavce je čistě přírodní doplňkové krmivo ke zpestření a doplnění stravy

Váleček je fixován konopnou šňůrkou

  • Složení: 
  • Hmotnost : 200g

Zdravá strava pro malá zvířata

PURE NATURE - speciální vysoce kvalitní směs pečlivě vybraných přísad, jako jsou obilí, zelenina, ovoce a rostliny odlišují tuto řadu krmiv a snacků určených pro malá zvířata a jsou vyrobené v Německu. Široká škála produktů poskytuje zdravou stravu, hodně legrace a okusováním pomáhá přirozeně obrušovat zuby.

Premium přírodní krmiva byla speciálně přizpůsobena specifickým potřebám jednotlivých druhů. Zvláště vysoký obsah surové vlákniny, vzhledem k vysokému obsahu rostlinných složek zvyšuje a udržuje domácím mazlíčkům zdravou střevní flóru.

Snack různých tvarů, velikostí a chutí nabízí zábavu, stejně jako vhodnou kombinaci potřeb do klecí, podporující aktivitu a okusovácí reflex. Použité suroviny pocházejí z nejlepších zemědělských oblastí v Německu. Jsou vybírány s péčí, jemně zpracovány a jsou kontrolovány z hlediska trvale vysoké kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: