Transpor.nylon. box Vario DOUBLE 91x60x61/57 cm černo-šedý

Kód: 6684
3 900 Kč / ks
Expedujeme do 2dnů

Vynikající, lehká a skládací přepravka pro dva pejsky či kočky. Tuto přepravku mnozí právem nazývají hotelem pro psy. Jestliže hledáte opravdu luxusní bydlení pro vaše zvířátka, tak v tomto útulném přepravníku, plným okýnek a větracích otvorů, se budou cítit jako v ráji. Pevné dno potažené hřejivou látkou lze vyjmout a samostatně čistit. Přepravka je po složení pevná a velmi stabilní. Díky síťovaným stěnám a oknům je přepravka vzdušná a ikdyž bude zavřená, nebude v ní tma. Zvířatům nabídne neobyčejné pohodlí na cestách, využijete ji i jako boudičku na dovolené. Stěny lze zcela otevřít. Uvnitř jsou krátká bezpečnostní vodítka, díky kterým Vám zvíře z přepravky neuteče. Zabráníte tak případnému úrazu. Vario lze velmi snadno a rychle vyčistit navlhčeným hadříkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Vynikající, lehká a skládací přepravka pro dva pejsky či kočky. Tuto přepravku mnozí právem nazývají hotelem pro psy. Jestliže hledáte opravdu luxusní bydlení pro vaše zvířátka, tak v tomto útulném přepravníku, plným okýnek a větracích otvorů, se budou cítit jako v ráji.

Pevné dno potažené hřejivou látkou lze vyjmout a samostatně čistit. Přepravka je po složení pevná a velmi stabilní. Díky síťovaným stěnám a oknům je přepravka vzdušná a ikdyž bude zavřená, nebude v ní tma. Zvířatům nabídne neobyčejné pohodlí na cestách, využijete ji i jako boudičku na dovolené. Stěny lze zcela otevřít. Uvnitř jsou krátká bezpečnostní vodítka, díky kterým Vám zvíře z přepravky neuteče. Zabráníte tak případnému úrazu. Vario lze velmi snadno a rychle vyčistit navlhčeným hadříkem.

Celý box má tvar kvádru. Nikde tedy nevznikají mrtvé prostory, které váš pejsek nevyužije a za které byste jinak zbyteně platili. Tento tvar oceníte zejména na cestách vozem. Přepravka vám hezky zapadne do kufru a zbyde ještě spousta místa na ostatní věci. Barevná kombinace černá/šedá je klasika. Na povrchu nebudou vidět nečistoty a s tmavou přepravkou nebude na ulici budit pozornost ani muž. Každé okýnko včetně toho stropního je uzavíratelné zipem, kterým ho lze obkroužit po celém jeho obvodu. Navíc jsou zde suché zipy, díky kterým je můžete srolované zachytit nahoře. Tak se bude pejskům hezky vcházet i vycházet, pokud zrovna budete přepravku používat jako boudičku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: